Infolinia: 516 093 224

Akcja KLIMATYZACJA

W ramach promocji Akcja KLIMATYZACJA oferujemy Państwu zniżkę -15% na zakup wszystkich podzespołów układu klimatyzacji oraz filtrów kabinowych i środków do dezynfekcji klimatyzacji.

Sprawdź szczegóły oferty

Promocją objęte zostały takie podzespoły jak:

  • – skraplacz klimatyzacji, zwany potocznie chłodnicą klimatyzacji,
  • – osuszacz klimatyzacji,
  • – kompresor klimatyzacji,
  • – parownik klimatyzacji,
  • – wszelkie zawory i przełączniki występujące w układzie klimatyzacji.

 

Oprócz podzespołów promocją Akcja Klimatyzacja objęte zostały również filtry kabinowe oraz środki do dezynfekcji układu klimatyzacji.

W ciągłej sprzedaży posiadamy części i podzespoły układu klimatyzacji do aut marek Mercedes, Opel, Skoda i Daewoo.

Jesteśmy oddziałem hurtowni AUTO-ZATOKA specjalizującym się w dostarczaniu części samochodowych do aut marek Mercedes, Opel, Skoda i Daewoo. Te marki znamy doskonale i jesteśmy w stanie pozyskać prawdopodobnie każdą część do “merca”, “opla”, “skody”, czy “dełu”. Naszymi odbiorcami są zarówno warsztaty naprawcze jak i Klienci indywidualni.

Nie ukrywamy, że dzięki bliskiej współpracy z hurtownią AUTO-ZATOKA posiadamy możliwość dostarczenia Państwu praktycznie każdej auto części do wybranego samochodu osobowego i dostawczego, dowolnej marki. Różnica jest taka, że nie będzie ona dostępna u nas “od ręki”. Gwarantujemy natomiast jej pozyskanie i przekazanie Państwu w max. 3 dni robocze od daty złożenia zamówienia.

Więcej szczegółów udzielimy Państwu po kontakcie telefonicznym +48  516 093 224 lub na miejscu tzn. w naszym sklepie motoryzacyjnym zlokalizowanym we Wrocławiu przy ul. Pestalozziego 7.

Zapraszamy:

pon – pt w godz.: 09:00-17:00

w soboty: 09:00-13:00.

 

 

Comments are closed.