Infolinia: 516 093 224

Sprawdź kondycję akumulatora przed zimą

Zapraszamy na bezpłatne sprawdzenie stanu akumulatora i współpracujących z nim elementów.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów organizujemy coroczną już akcję “Sprawdź kondycję akumulatora przed zimą” w ramach której umożliwiamy bezpłatne sprawdzenie stanu akumulatora i współpracujących z nim elementów za pomocą specjalistycznej aparatury pomiarowej.

Wiemy już, że akcja ta uchroniła wielu kierowców przed przykrą niespodzianką w postaci niemożliwości uruchomienia pojazdu w czasie gdy pojawiają się pierwsze mrozy.  Dlatego po raz kolejny kontynuujemy tę akcję i rozpoczynamy ją właśnie teraz. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych w myśl zasady: przezorny zawsze ubezpieczony.

Zima może i tym razem zaskoczy drogowców ale z pewnością nie świadomych kierowców.

Dla posiadaczy samochodów, w których wykryjemy znaczne zużycie lub uszkodzenie akumulatora mamy przygotowaną bardzo atrakcyjną ofertę nowych akumulatorów austriackiej marki BANNER.

Firma Banner już od 1937 roku produkuje najwyższej jakości akumulatory rozruchowe i przemysłowe, a także oprzyrządowanie do akumulatorów i ciężarki do wywarzania kół.

Akumulatory marki Banner trafiają na taśmy produkcyjne znaczących producentów pojazdów jak BMW, VW, Audi, Porsche, Mercedes, Rolls-Royce, Seat, Aston Martin, Suzuki, Volvo i wielu innych.

Jakość akumulatorów marki Banner potwierdzają certyfikaty ISO 9001, ISO/TS 16949 oraz ISO 14001, w procesie udzielania których bardzo dokładnie sprawdzano i oceniono wszystkie procesy przedsiębiorstwa, które mają wpływ na jakość. Potwierdzają to również liczne nagrody, nominacje i testy, o których mogą Państwo przeczytać więcej na stronie https://www.bannerbatterien.com/pl/Strona-główna

Po zakup akumulatorów marki Banner zapraszamy do naszego sklepu z częściami samochodowymi do aut marek Mercedes, Opel, Skoda i Daewoo zlokalizowanego we Wrocławiu, przy ulicy Pestalozziego 7.

Comments are closed.